Previous Next
 • Dede Hukuk Bürosu

  Dede Hukuk Bürosu olarak, başta Ankara olmak üzere, Türkiye genelinde ve yurt dışındaki çok sayıda çözüm ortağı ile birlikte müvekkillerimize avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Alanında uzman tecrübeli ve dinamik avukat, stajyer avukat ve destek personeli ile müvekkillerimize hızlı, kesintisiz ve sorunsuz hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

  Müvekkillerimizin ticari hayatında karşılaşabilecekleri muhtemel hukuki uyuşmazlıkların henüz ortaya çıkmadan önlenmesi için hukuki danışmanlık hizmetleri verilmesinin önemine ve gereğine inanmaktayız. Bu kapsamda, müvekkillerimizin ticari hayatta karşılaşabilecekleri muhtemel risklere karşı önceden bilgilendirilmesi için gerekli çalışmaları yürütmekteyiz.

  Günümüzde, sözleşmelerin hazırlanması ve yönetimi sürecinde alınan hukuk hizmetinin, ileride büyük hukuki uyuşmazlıkların önlenmesinde etkili olduğu bilinen bir gerçektir. Bu anlamda, sözleşme ve proje yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası ölçekli şirket ve kuruluşlara tam zamanlı danışmanlık hizmeti verilmesi, karar alma sürecine aktif katılarak işbirliği içerisinde yapılan çalışmalarla risklerin doğru bir şekilde ortaya konulması, temel çalışma alanlarımız arasında yer almaktadır.

  Müvekkillerimiz, dosyaları ile ilgili olarak her türlü gelişmeyi internet sitemizin Müvekkil Girişi bölümünden takip edebilirler.

 • Avukat Sedat Dede

  Yeterlilikler:

  Avukatlık Ruhsatı

  Noterlik Belgesi

  T.C. Adalet Bakanlığı’ndaki resmi sicile kayıtlı Arabulucu

  Bilişim Hukuku Sertifikası

  Enerji Hukuku Sertifikası

  Ticaret Hukuku, İş Hukuku ve Tüketici Hukuku Uzman Arabulucu Sertifikası

  Sigorta Hukuku Özel Uzmanlık Alanı Sertifikası

  İnşaat Hukuku Özel Uzmanlık Alanı Sertifikası

  Ayrıca çok sayıda sertifika ve katılım belgesi sahibi

 • Çalışma Alanlarımız

  Ticaret Hukuku

  İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

  Tüketici Hukuku

  Bilişim Hukuku

  Enerji Hukuku

  İnşaat Hukuku

  Fikri Mülkiyet Hukuku

  İdare ve Vergi Hukuku

  Hukuki Danışmanlık

  Arabuluculuk

 • Bizden Haberler

  Av. Sedat Dede TRTHABER 1000 Kişiye Sorduk? Kredi Kartı

  Av. Sedat Dede TRTHABER 1000 Kişiye Sorduk? SMS Reklam